Type Here to Get Search Results !

KOBİ ERP

Umut Bey CIOGRUP :  merhaba ufak bir esnaf işletmesi için , web tabanlı , stok , muhasebe vs takip edebileceği yazılım ne olabilir, tecrübe eden var mı?


Burak Şen CIOGrup : Bilsoft kullanan eski bir müşterim var. Bende bir dönem test etmiştim. Fena sayılmaz. Birde Dia yazılım var onu da tavsiye ederim. İyi akşamlar.

Parasut

Osman Bey CIOGrup : Girus(uyumsoft)

Mehmet Yayla CIOGrıp: Odoo denenmesini öneririm. Maliyet olarak da çok uygun..

Emin Bey : Odoo.maliyet acisindan uyugun destek noktasi onemli. Daha once yonetmis biri olarak.

Mehmet Yayla Bey : Merhaba, Odoo community değil, enterprise sürümünde ( community açık kaynak bedava ürün) sorun yok destek noktasında hatta mevcut yazılımlardan çok daha iyi

Emin Bey CIOGrup : Mehmet bey ozellestirmeler var. Turkiye icin muhasebe izellestirmesi yapmis bir firma. O ekstra maliyet yoksa mujasebe sistemi farkli. Evet community dediginiz gibi ucretsiz ama yonetmesi gene zor destek ihtiyaci var.

Mehmet Yayla : hocam ne zaman ilgilendiniz odoo ile bilmiyorum ama şuan 3 kobimizde kullanıyoruz. sap b1 den geçtik. sayısız iş ortağı ve geliştirici var tr de şuan. localization ve muhasebe mevzuatında sorun yok

Emin Bey : 2 sene oncesine kadar kullaniyordum. Sirket hala devam ediyor.  Baya da yogun kullaniyorduk. Urun gercekten basarili ama her erp de oldugu gibi iş ortagi onemli.
Kamu da kullandik hem de biz.

Tags

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.