Post Page Advertisement [Top]

CIO GRUP bir mail ve iletişim grubu olarak IT Müdürü, IT Direktörü ve yönetim kurullarında bulunan CIO'ların kendi aralarında bilgi, tecrübe, ürün, marka ve çözüm paylaşımlarda bulunmaları için kurulmuştur.

Grubumuz bir çok sektörü içinde barındıran profesyonel sosyal bir grup ve inisiyatiftir. Mail grubu olarak içinde Holding, Üretim, Otomotiv, Turizm, Sağlık, Finans, Telekom, Perakende, Medikal , Eğlence ve Hizmet sektörü IT Müdürü ve CIO 'ların oluşturduğu sadece kurumsal e-mail adresleri ile mail grubuyuz. 

600'ün üzerinde BT yöneticileri ve teknolojik anlamda yatırım kararları veren üyelerimiz ile bilgi ve tecrübe paylaşımları yapıyoruz.

Farklı farklı sağlayıcılar ile görüşüp tanışma toplatıları gereçekleştirerek ilgili teknoloji ve hizmetleri anlamında ortak sıkıntılarımızı dile getiriyor sadece bu konuların değerlendirildiği özel etkinlikler düzenliyoruz

Çalışmalarımızda ve projelerimizde daha hızlı ilerleyebilmek ve zamanında karar verebilmek için tecrübelerimiz ve deneyimlerimizi paylaşıyoruz. Gerekli durumlarda yaptığımız projelerimizi de aktarıp referans da oluyoruz.

Teknolojik eğilimler anlamında IDC , Gartner, CIO Dergisi gibi araştırmalar yapan, veriler toplayan danışmanlık firmaları, diğer teknoloji networkleri ve grupları ile entegre olarak karşılıklı bilgi paylaşımında bulunmaya çalışıyoruz.

Sağlayıcılara fırsat noktalarını, eksiklikleri, gelişilmesi gereken alanları ve yapılması gerekenleri aktarmak için toplantı ve etkinlikler düzenliyoruz.


Elimizdeki kaynaklar ve veriler ışığında Türkiye'de teknoloji anlamında genel eğilim ve ihtiyacın ne olduğunu gösteriyor ve paralelinde asıl ihtiyacımız olan noktalarda bize özel tanıtımlarını , danışmanlıklarını ve yeni teknoloji trendleri bilgilerini ediniyoruz.

CIO Grup mail grubuna katılmak için aşağıdaki formu doldurarak gruba katılım isteğinizi iletebilirsiniz : 
(Not: Sadece Kurumsal E-Mail Hesabını İleten Başvurular Kabul Edilecektir)

Bottom Ad [Post Page]

 
STARTHUB İSTANBUL
Facebook Group · 200+ members
Join Group
Startup Networking and TechTalks